Koleksiyonlar  

Novablast Platinum (3 Ürün)

Filtreler

Novablast modelleri, koşu deneyiminde üst düzey duyarlılık için özel olarak tasarlanıyor. Hem kadın hem de erkek koşu ayakkabısı çeşitleri sunan seri, daha hızlı koşma için gerekli desteği cömertçe veriyor. Agresif ve iddialı tasarımlar, en fazla tepkime gücüne sahip Asics orta tabanıyla buluşuyor. Hafif ve konforlu saya ile tamamlanan ayakkabılar, hem estetik hem de teknik açıdan en iyi alternatifi ortaya çıkarıyor. Novablast serisi ile tanışanlar, koşmayı çok daha fazla seviyor… 

Asics Novablast Platinum Teknolojisi

Asics Novablast Platinum modelleri, hızlı tepki veren, enerji dönüşü sağlayan ayakkabılarla nötr koşucular için ideal görülüyor. Her adımda daha enerjik adımlar vadeden ayakkabılar, konfor sağlayan detaylarıyla koşunun vazgeçilmezi oluyor. 

Novablast Platinum Koşu Ayakkabısının Özellikleri Nelerdir?

  • Novablast Platinum ayakkabı, Flytefoam Blast orta taban desteği bulunduruyor. Asics Spor Bilimleri Enstitüsü’nün 3 yıllık çalışmasının ürünü olan teknoloji, Asics’in en hafif orta taban malzemesi olma özelliği taşıyor. Hafif köpüğün elastomer ile birleştirilmesinden oluşan malzeme, standart Eva materyalden %55 daha hafif. 
  • Yumuşak ve hafif file saya, ayakkabılara mükemmel hava akışı vadediyor, serinlik ve ferahlık sunuyor. 
  • Trambolin etkisi yaratan özel dış taban, uzun mesafe koşular için ideal konfor hazırlıyor. 
  • Hızlı tepki veren özel yastıklama, sıçrama enerjisini güçlendiriyor. Her adımda daha çok enerji dönüşü gerçekleşiyor. 
  • OrthoLite iç taban, yumuşaklık ve mükemmel destekle ayakları nazikçe sarıyor. 
  • Aharplus ile artan dış taban, dayanıklılığı ile kullanıcılardan tam puan alıyor. 
  • Yansıtıcı parçalar bulunduran erkek ve kadın koşu ayakkabısı modelleri, gece karanlığında görünürlüğü yükseltiyor. 

Neden Novablast Platinum Tercih Etmeliyim?

Novablast Platinum ayakkabılar, underpronasyon ve nötr basışlar için mükemmel koşma sağlıyor. Yüksek kemerli ayağa sahip olanlar ve normal boy kemerli ayakları olanlar, Novablast platinum modelleri tercih edebiliyor. 

  • Yüksek kemerli ayaklarda, baskı ayağın dışındaki küçük parmaklarda hissediliyor. Topuğun dış tarafı, yüksek bir açıyla yere çarparak alt bacaktan şok aktarımına neden olabiliyor. Bu nedenle yüksek kemerli ayaklar için yerden ayağa ulaşacak şok etkisini azaltacak ayakkabıların kullanımı önem taşıyor. 
  • Normal kemerli ayaklarda baskı ayağın önüne eşit dağılıyor. Topuklar, vücut ağırlığını desteklemek için hafifçe içe doğru yuvarlanıyor. Şokun ayak tabanına zarar vermemesi için özel orta taban desteklerine ihtiyaç duyuluyor. 

Novablast Platinum ayakkabılar, özel orta taban tasarımı ile ayaklara ihtiyaç duyduğu teknolojiyi sunuyor. 

Novablast Koşu Performansımı Nasıl Etkiler?

Novablast koşu ayakkabıları, koşuda her adımı biraz daha ileri taşımak için itme etkisi sağlıyor. Enerjinin daha verimli kullanımı sağlayan modeller, sıçrama etkisiyle adımlara hız kazandırıyor. Çoğu koşu ayakkabısından daha yüksek olan Novablast tasarımları, uzun mesafe hız ayakkabıları arasında daha fazla konfor sağlıyor. Mükemmel hava akışı desteği, koşu boyunca ayakların daha serin ve kuru kalmasını garanti ediyor. Onunla yumuşak ve hafif bir koşu deneyimi yaşanırken koşucular kendi rekorlarını çok daha kolay egale ediyor. 

Asics Novablast koşu ayakkabıları, hem amatör hem de profesyonel koşucuların kendiyle olan rekabetinde sınıf atlamasına yardım ediyor. Parkurların en hızlı koşularına eşlik eden koşu ayakkabıları, arzulanan güven ve konforu kolaylıkla sağlıyor. Üstelik teknoloji harikası ayakkabılar, estetik görünümle dikkat çekiyor. Koşarken daha yüksek hissetmek, güvenle yere basmak, doğru basışa zahmet göstermeden ulaşmak ve rahatlığı enerji verimiyle buluşturmak, Novablast için çok kolay. Sen de aradığın koşu ayakkabısını Asics serileri içinde bulabilirsin. Novablast’ın yanı sıra Asics’te ortopedik ayakkabı gibi özel ihtiyaçlara yönelik tasarlanan alternatifler de yer alıyor. Atacağın her adımda sana yardımcı olacak bir profesyonel istersen Asics’e güvenebilirsin! Asics ile tanışmak için hemen sipariş verebilirsin. 

back to top
Filtreler